מאמרים

עולם של חסד - המשך המאמר

על מנת לסייע במעט לעמותות וארגונים אלו אנחנו צריכים מדי פעם לחשוב מה אנחנו היינו יכולים לעשות עבור כל מי שלא שפר עליו גורלו. מה אנחנו בעלי המקרר המלא והבגדים החמים יכולים לתת מעצמנו כדי לשפר במעט את מצבו של ילד או לחשוב איך מעלים על פניו חיוך.

בדרך כלל אפשר לעשות משעים שכאלו בלי להשקיע כסף רב או זמן רב שלא תמיד עומד לרשותנו, לפעמים הפעולה הפשוטה ביותר שלנו ההירתמות החד פעמים משמחת ומסייעת מאד. אנחנו יכולים לתרום תרומה כספית או לעזור בחלוקת בגדים או במזון למשפחות נזקקות. אנחנו יכולים לארגן מחדש את הארון בגדים שלנו ולהיפטר מבגדים טובים אותם לא לבשנו, לארוז אותם ולהעביר למשפחה שזקוקה להם או אפילו לארגון צדקה כלשהו.

חשבו מהו תחום העיסוק שלכם ונסו לשלב אותו בתרומתכם לחברה. אם אתם עוסקים בתחום אילוף כלבים תוכלו להעביר לקבוצת ילדים קורס אילוף כלבים במתנ"ס,אם אתם מדריכי טיולים בהכשרתכם תוכלו למשל להוציא טיולים מאורגנים של הדרכה בעיר שלכם, סיור מעניין ונחמד למי שלא יכול לממן סיור יוקרתי ויקר. כל הפעולות הללו אם הם חלק מהשגרה שלנו בלאו הכי הם פעולה יוצאת דופן ויעילה מאד עבור מי שנזקק לכך, כל עזרה היא מבורכת, העיקר שהיא מגיעה מהלב..חזרה לחלק ראשון